כך תחסכו עלויות וזמן בקניית דירה

רוכשים דירה? אנו מציעים שירות חדשני שיחסוך לכם סכום משמעותי של כסף!

מדוע בכלל צריך עו"ד כאשר רוכשים דירה?

כאשר רוכשים דירה, חדשה או יד שנייה, צריך לקחת בחשבון כי מוכר הדירה מיוצג ע"י עו"ד אשר משרת את האינטרסים של המוכר בלבד, כך שתתקבל מלוא התמורה והבעלות בדירה תועבר רק לאחר קבלת מלוא התמורה.

הקונים גם הם שוכרים את שירותיו של עו"ד מטעמם אשר מייצג אותם בלבד, על מנת שיבטיח שהדירה היא אכן הדירה כפי שהוצגה, ולא מסתתרים בה ליקויים או פגמים, כי הבעלות תועבר על שמם במועד וכיוצ"ב.

שני עורכי דין – לא חבל?

כאשר כל אחד מהצדדים שוכר עורך דין ומשלם לו שכר טרחה מלא, מחיר העסקה מתייקר באלפי ואף בעשרות אלפי שקלים.

בנוסף, לעתים עורכי דין נוטים להתווכח ולריב על סעיפים –לעיתים כדי להצדיק את שכר הטרחה ששולם להם, וכך התהליך מתארך, מסתבך ומתייקר שלא לצורך.

אז מה הפתרון?

משרדנו מציע את שירותיו כעורך דין ניטרלי משותף לשני הצדדים.
אנחנו נייצג את הצד המוכר והקונה באופן שווה וניטרלי: נערוך הסכם מכר הוגן, נמנע ויכוחי סרק, ונדאג לאינטרסים של שני הצדדים. מאחר ושני הצדדים בעסקה ישכרו רק עו"ד אחד, שכר הטרחה יהיה נמוך משמעותית.

במילים אחרות: אנחנו נדאג שהעסקה תהיה מהירה, יעילה וזולה יותר.

מאז 1987 משרדנו עוסק בייצוג עסקאות מקרקעין שונות. אנו נשמח להעניק גם לכם שירות אישי, מקיף ומקצועי ללא פשרות. נסייע לכם ונשיב לכל שאלה לפני או אחרי החתימה על ההסכם – ולכל אורך הדרך.

נשמע מצויין! איך מתקדמים?

התהליך קל ופשוט ואתם יכולים לבצע אותו כבר עכשיו. מלאו את הפרטים הדרושים, אנחנו ננסח עבורכם טיוטת הסכם, וניצור אתכם קשר לתיאום מועד החתימה.
לאחר החתימה – אנחנו נדאג ונטפל בכל הדרוש עד לסיום העסקה בין הצדדים, העברת הדירה וקבלת התשלום המלא. ניתן גם לקבוע פגישה בכל עת ולהתקשר למשרדנו בכל שאלה.

Showing an Apartment

התחילו בתהליך עכשיו:

הודעתך נשלחה